Bandownica akumulatorowa Itatools ITA22

Bandownica Itatools ITA22

Producent: Itatools

Model: ITA22
Rodzaj: Akumulatorowe
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 13–16 mm

Zakres grubości taśm: 0,5–1,05 mm

Siła naciągu: zakres 600-1500 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Czas ładowania baterii: 30 min

Żywotność baterii: 2.000 ładowań

Waga wiązarki: 3,8 kg z baterią

Gwarancja: 12 miesięcy

A000007 LT TENSION MOTOR GROUP

A000238 WELDING MOTOR ASSEMBLED

A002000 MAIN FRAME ASSEMBLED

A007260 CONNECTING ROD ASSEMBLED

A007270 EXCENTRIC SHAFT ASSEMBLED

A007280 WELDING FOOT SUPPORT ASSEMBLED

A007350 MOTOR FLANGE ASSEMBLED

B400186 BEARING 61808-RS1

B400188 FREWHEEL INA HF0812

B400330 BEARING 607 ZZ SKF

B400333 BEARING 61902 ZZ

B500035 SCREW M4X10

B500036 SCREW M5X12

B500037 SCREW M4X8

B500068 SCREW M3X8 UNI 5931

B500158 SCREW M4X12

B500208 SCREW BN13577 3,5X20 KA35

B500211 LOCK WASHER

B500214 SCREW M4X8

B500273 SCREW M3X10

B500275 SCREW M2X10

B500281 SELFLOCK. NUT M6 D985 5S

B500336 SCREW M4X10

B500379 SCREW M4X5

B500384 SCREW 2.9X4.5

B500395 SCREW 3.5X16

B500418 SCREW TCEI UNC10-24X3/8" B18.3 AUTOBLOCK

B500444 GROOVER WASHER DIA 2 UNI1751

B500447 TCEI M 5X35 UNI5931

B500559 SCREW M3x5

B600012 SEEGER A 10 R 150

B600112 WASHER PS12X18X0.5 DIN988

B600159 CIRCLIP A12 DIN471

B600189 CIRCLIP RA3.2 DIN6799

B600190 CIRCLIP D8 7435

B600227 CUP WASHER CB12.5X6.2X0.7 D.2093

B600343 SPRING G13-025 ISO10243

B600345 CIRCLIP D34 UNI 7435

B600346 CIRCLIP D15 UNI7435 R150

B600376 WASHER PS 15X21X0.5

B600391 WASHER PS 6X21X0.2

B600457 CIRCLIP D7 DIN 471

B600545 KEY 3X3X6 DIN 6885

B700076 PIN 4X12 DIN6325

B700101 PIN 6X28 DIN6325

B700103 ELASTIC PIN 3x10 UNI6873

B700325 SPHERE DIAM.5mm

B800366 KEYBOARD

B800460 WELDING MICROSWITCH

B800537 TENSION BUTTON

B800538 POWER CABLES KIT

B800540 ELECTRONIC SIGNAL CARD

B800579 POWER CARD

B800580 Li-Ion BATTERY 18V 4.0Ah

B800581 CHARGER 110~220V

D000010 PIN

D000170 GEAR SHAFT

D000200 FRONT GUIDESTRAP

D000280 REAR GUIDESTRAP SPRING

D000330 FREEWHEEL SUPPORT

D000390 LOCKING COVER

D001140 TENSION SPRING

D001420 SPECIAL SCREW M4x10

D002020 WELDING FOOT PIN

D002030 FLANGE

D002060 WELDING SUPPORT

D002080 SPRING SUPPORT

D002130 CUTTER GUIDE

D002140 COVER

D002150 SUPPORT FEEDWHEEL

D002170 OPENING LEVER SUPPORT

D002180 SHAFT

D002190 HOOK

D002200 OPENING LEVER

D002220 WELDING MOTOR FLANGE

D002230 WELDING LEVER

D002240 SPRING PIN

D002250 SPRING SUPPORT

D002270 WHEEL

D002280 WELDING LEVER PIN

D002300 WELDING GROUP SPRING

D002310 CUTTER SPRING

D002330 FEEDWHEEL

D004560 OPENING LEVER SPRING SCREW

D004660 REAR STRAP GUIDE

D004670 CENTERING RING FOR WELDING MOTOR

D005860 SUPPORT PIN

D007050 OPENING LEVER

D007070 WELDING FOOT

D007140 LEFT COVER

D007150 RIGHT COVER

D007160 BLADE COVER

D007170 CUTTER

D007310 GEARBOX

D007340 IDLER GEAR

D007360 FREE GEAR

D007540 STRAPLOCKER

D007570 WELDING PLATE

Powiązane Produkty