Bandownica akumulatorowa Itatools ITA24

Wynajmij bandownicę Itatools ITA24

Producent: Itatools

Model: ITA24
Rodzaj: Akumulatorowe
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

Cena wynajmu: ? zł

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 13–16 mm

Zakres grubości taśm: 0,5–1,05 mm

Siła naciągu: zakres 300-2500 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Czas ładowania baterii: 30 min

Żywotność baterii: 2.000 ładowań

Waga wiązarki: 3,90 kg z baterią

A002070 WELDING FOOT SUPPORT ASSEMBLED

A000176 2.0 Ah Li-Po BATTERY

A000178 TENSION MOTOR ASSEMBLED

A000179 CONNECTING ROD ASSEMBLED

A000180 WELDING MOTOR ASSEMBLED

A000181 EXCENTRIC SHAFT ASSEMBLED

A000183 TENSION MOTOR FLANGE ASSEMBLED

A000184 SUPPORT FEEDWHEEL ASSEMBLED

A000185 SERVO/CAM CONNECTING LEVER

A800511 LEVER+DRIVE ASSEMBLED

B400186 BEARING 61808-ZZ C3

B400188 BEARING INA HF0812

B400332 BEARING ERI 61902-2BRS

B400333 BEARING ERI 609-2BRS

B400480 ROLL BEARING HK1214

B400520 SERVO BEARING H61700-2Z

B500035 CYLINDER SCREW M4x10 UNI5931

B500037 CYLINDER SCREW M4x8 UNI5931

B500039 VITE UNC 10-24x1/2”

B500041 SCREW M4X30 UNI5931

B500047 SCREW M5x8 UNI 5925

B500049 SCREW M4x6 DIN7984

B500068 CYLINDER SCREW M3x8 UNI5931

B500158 CYLINDER SCREW M4x12 UNI5931

B500211 WASHER

B500273 CYLINDER SCREW M3X10 UNI5931

B500281 NUT M6 DIN985

B500336 SCREW M4x10 UNI5933

B500379 SCREW M4X5 UNI5923

B500395 SCREW BOSSARD BN13577 3.5x16 KA35

B500418 SCREW UNC 10-24x3/8”

B500464 SCHNORR WASHER R150 DIAM.3

B500465 CYLINDER SCREW M5x14 UNI5931

B500519 SCREW BOSSARD BN13577 3x30

B500522 SCREW BOSSARD BN13577 3.5x35 KA35

B500524 SCREW M5x8 ISO7380

B500529 SCREW M3x20 DIN 7505 A

B500548 SCREW M4X8 UNI5923

B500559 SCREW M3X5

B600112 WASHER PS12X18X0.5 DIN988

B600189 CIRCLIP D3.2

B600190 CIRCLIP D8 TYPE E DIN 471

B600227 CUP WASHER CB12.5X6.2X0.7 D.2093

B600343 SPRING G13-025 ISO10243

B600346 CIRCLIP D15 UNI 7435 R150

B600402 CIRCLIP RA4 UNI7434 R150

B600468 FAIRLEAD

B700076 PIN Ø4x12

B700260 SPINA CIL. Ø5x30

B700325 SPHERE DIAM. 5mm

B700525 PIN 6X20 UNI6364B

B800510 TENSION/WELDING BUTTON

B800515 KEYBOARD

B800531 ELECTRONIC SIGNALS CARD

B800532 POWER CARD

B800534 POWER CARD–KEYBOARD CONNECTION CABLE

B800583 BATTERY CONNECTION CARD

D000010 CONNECTING ROD PIN

D000170 GEAR SHAFT

D000200 16mm FRONT STRAP GUIDE

D000250 STRAPLOCKER

D000330 FREEWHEEL SUPPORT

D000390 WASHER

D001140 OPENING LEVER SPRING

D002010 WELDING FOOT

D002020 WELDING FOOT PIN

D002080 PIN

D002120 CUTTER

D002130 CUTTER GUIDE

D002140 COVER

D002240 SPRING PIN

D002270 ROLLER

D002310 BLADE SPRING

D004560 SPECIAL SCREW

D004580 WELDING PLATE

D006030 SPRING

D006040 LEVER/HOOK SUPPORT

D006110 FEEDWHEEL

D006120 ANTIWEAR PAD

D006130 WELDING MOTOR FLANGE

D006140 SPRING PIN

D006160 SPRING SUPPORT

D006170 LATERAL STRAP GUIDE 13mm

D006180 LATERAL STRAP GUIDE 16mm

D006200 PIN CAM

D006210 CAM

D006250 SERVO SUPPORT

D006270 PIN

D006280 REAR STRAPGUIDE

D006290 WELDING FRAME

D006300 MAIN FRAME

D006320 CENTRAL PIN

D006340 GEARBOX

D006350 HOOK

D006390 FREE GEAR

D006400 WELDING FOOT SUPPORT

D006410 OPENING LEVER

D006420 TOP PLASTIC TOOL COVER

D006430 BOTTOM PLASTIC TOOL COVER

D006440 BLADE COVER

D006450 HANDLE

D006460 BATTERY CARD PLASTIC FRAME

D006510 REAR STRAP GUIDE PIN

D006560 13mm FRONT STRAP GUIDE

D006570 STRAP GUIDE SPRING

D007030 SPECIAL SCREW

D009990 DRIVE LEVER

Powiązane Produkty