top of page
On a Video Call
Kontakt
Godziny pracy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe

Irminium Serwis

Godziny pracy

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

Kontakt mailowy

Kontakt mailowy

Napisz do nas!

Wypełnij formularz, jeżeli potrzebujesz pomocy, a my odpowiemy tak szybko jak to  możliwe

Dziękujemy za wiadomość!

Dzięki naszemu doświadczeniuwiedzy nabywanej na przestrzeni ostatnich 10 lat, postanowiliśmy otworzyć oddział Irminium-serwis zajmujący się naprawą bandownic. Serwisujemy narzędzia liderów branży pakowania takich jak: Itatools, Cyklop, Signode, Siat, Fromm, Stapex oraz Orgapack. Ponadto Irminium-serwis zajmuje się szkoleniami z optymalizacji procesu pakowania oraz usługami wypożyczalnia narzędzi na określony czas. 

WIESZ JAK NAPRAWIĆ NARZĘDZIE, ALE NIE MASZ CZĘŚCI?

Lokalizacja
Mapa

Znajdź nas na mapie

Adresem do korespondencji firmy Irminium jest: ul. Herlinga Grudzińskiego 41/2 w Łodzi. Nasze biuro wraz z magazynem znajduje się przy ulicy Świtezianki 16 w Łodzi. 

Irminium | Kontakt - Regulamin Zwrotów

Polityka reklamacji i zwrotów towaru

Znajdujesz się na podstronie serwisu Irminium, informującej o polityce zwrotów produktów zakupionych w sklepie internetowym Irminium.

Zasady wymiany lub zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym Irminium.eu

1. Na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie Klientowi przysługuje prawo wymiany bądź zwrotu towaru w terminie 14 dni, liczonych od dnia dokonania zakupu danego towaru. Aby dokonać wymiany bądź zwrotu towaru, Klient musi wypełnić i wysłać  formularz odstąpienia od umowy na e-mail: info@irminium-serwis.eu.

2. Zwrotowi bądź wymianie podlega towar, który:

  • nie nosi żadnych śladów użytkowania, tj. towar musi być w tym samym stanie, w jakim został zakupiony,

  • nie został w żaden sposób uszkodzony ani pobrudzony,

  • posiada oryginalnie przymocowane wszelkie stałe oznakowanie, w które Sprzedawca zaopatrzył towar. Oznakowania, metki i oznaczenia nie mogą nosić śladów użytkowania, ani też śladów ich ponownego przymocowania do towaru.

Dodatkowo:

  • Nie przyjmujemy zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 7aa Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego).

  • Nie przyjmujemy zwrotów nadanych za pobraniem.

3. W przypadku nie spełnienia przez towar powyższych wymogów (wskazanych w pkt. II 1.) lub zgłoszenia przez Klienta żądania zwrotu lub wymiany po upływie terminu określonego w pkt. I, Sprzedawca odmówi przyjęcia takiego towaru.

4. W przypadku zwrotu towaru, Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na wskazanie konto w formularzu odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od zakupu produktu.

Zwroty towaru

Irminium | Kontakt - Dostawy

Realizacja zamówienia i Dostawa

Znajdujesz się na podstronie serwisu, informującej o realizacji zamówień produktów zakupionych w sklepie internetowym Irminium i cenniku dostaw.

1. Co sprzedajemy w naszym sklepie

2. Sposoby płatności: Karta debetowa/kredytowa, Pay-u

3. Cennik dostaw:

4. Czas dostawy

5. Czas dostarczenia produktu od momentu zamówienia

bottom of page