top of page

W Irminium zajmujemy się sprzedażą bandownic i taśm pp/pet światowych liderów branży. Oficjalny dystrybutor Itatools.

Nasza historia

Poprzez optymalizację procesu pakowania pomogliśmy setkom klientów zwiększyć wydajność pracy oraz zaoszczędzić ich czas i pieniądze. Podnieśliśmy prestiż wielu przedsiębiorstw wprowadzając najnowocześniejsze technologie zabezpieczające towar na czas transportu i składowania. Od 2010 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę firmy Itatools S.R.L.

1200px-Infobox_info_icon.svg-min.png

Na rynku od 2009 roku

Nasza misja

Naszym celem jest dzielenie się wiedzą na temat poprawnego oraz efektywnego  pakowania za pomocą wiązarek firm takich jak Itatools, Strapex, SignodeOrgapack, Fromm oraz Cyklop. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniego produktu, serwisu narzędzi oraz wyboru części zamiennych. 

Metoda prób i błędów pozwoliła nam na rozszerzenie naszej oferty o takie usługi jak:

Warsztat

Nasze biuro

Jedną z wizytówek firmy jest nasze biuro zlokalizowane przy ulicy Świtezianki 16 w Łodzi. Podczas jego tworzenia skupiliśmy szczególną uwagę na szczegóły, umożliwiające połączenie miejsca pracy z miejscem spotkań z klientami. Ważnym i wyróżniającym się czynnikiem jest otwarta przestrzeń z miejscem na odpoczynek,  gdyż komfort jest podstawą do kreatywnej i efektywnej pracy.

Irminium
Biuro Irminium
Biuro Irminium
Części zamienne
Warsztat Irminium
Odwijaki

Nasz warsztat

Duży bagaż doświadczeń oraz postępujący rozwój firmy umożliwił nam wprowadzenie nowych usług takich jak m.in. serwis narzędzi.

Nasz warsztat jest miejscem przywracania życia uszkodzonym wiązarkom, ale także dobrze rozbudowanym magazynem części zamiennych. Duży Stock magazynowy pozwala na maksymalne skrócenie czasu naprawy. Większość części do wszystkich modeli wiązarek dostępna " z magazynu".

Nasz magazyn

Ważną miejscem naszej firmy jest magazyn. Jest on "domem" wszystkich dostępnych produktów naszej oferty. W magazynie gromadzimy oraz przechowujemy taśmy PP/PET/stalowe, bandownice oraz akcesoria, tak by towar dotarł do naszych klientów w jak najkrótszym czasie od momentu złożenia zamówienia. 

Taśma PET
Magazyn Irminium
Taśma_do_spinania.jpg
Targi Scanpack
Targi narzędzi do pakowania

Gdzie można nas spotkać?

W Irminium Serwis stawiamy kontakt bezpośredni z naszymi klientami na pierwszym miejscu. Aby zaprezentować ofertę firmy "na żywo" podróżujemy co roku po najważniejszych targach opakowań w tej części Europy. Zapraszamy na najnowszą edycję WarsawPack 2024 - stoisko E3.22

Targi-Scanpack.png
Targi Warsaw Pack

Targi Warsaw Pack

Targi FachPack

Targi FachPack

SZYBKI KONTAKT

BOK

+48 504 965 990

+48 604 708 990

bottom of page