top of page
Itatools

BANDOWNICE ITATOOLS

Itatools to włoski producent wiązarek istniejący na rynku od 2006 roku. Specjalizuje się w produkcji ręcznych, akumulatorowych i pneumatycznych bandownic do pakowania. Szeroki wybór bandownic włoskiego producenta pozwala dopasować odpowiednie narzędzie do stosowanej taśmy i ładunku.

W związku z tym, że jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem narzędzi Itatools, posiadamy wszystkie rodzaje bandownice Itatools! Wybieraj spośród:

Gwarancja: 12 miesięcy!

Bandownice Itatools
elektryczne

Bandownice marki Itatools - Narzędzia 

Bandownice Akumulatorowe Itatools

Bandownice charakteryzujące się szybkością pracy, łatwością obsługi oraz lekkością w rękach operatora pakującego towar. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku bandownice akumulatorowe Itatools do taśm pet.

pneumatyczne

Bandownice Pneumatyczne Itatools

Bandownice pneumatyczne są wykorzystywane przy pakowaniu ciężkich i niekształtnych ładunków z wykorzystaniem taśm pp/pet. Bandownice pneumatyczne Itatools charakteryzują się ponadprzeciętną specyfikacją oraz najwyższą jakością na tle konkurencyjnych narzędzi pneumatycznych.

reczne

Bandownice Ręczne Itatools

Bandownice ręczne są wykorzystywane podczas pakowania małej ilości paczek w trakcie dnia. Bandownice ręczne są tańszą alternatywą dla bandownic akumulatorowych w przypadku gdy zapotrzebowanie na pakowanie w magazynie jest niskie.

bottom of page