Bandownica pneumatyczna Itatools ITA10

Bandownica Itatools ITA10

Producent: Itatools

Model: ITA10
Rodzaj: Pneumatyczne
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 9 – 19 mm

Zakres grubości taśm: 0,4 – 1,2 mm

Siła naciągu: regulowana do 2500 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Pobór powietrza: ok. 14 l/s 

Waga wiązarki: 4,90 kg

Gwarancja: 12 miesięcy

A000014 ASSEMBLED GEARBOX BODY

A000086 ASSEMBED FRONT COVER

B100032 PIPE 6x8 (Lenght meters)

B100296 GRUB 1/4" S2610 CAMOZZI

B100310 SWING ELBOW RL31 8 1/4

B100313 AIR CONN. R01 08 1/4

B100403 SPIRAL PIPE 6x8 (Lenght meters)

B200309 FAST AIR MALE CONN. APAG261.14

B200357 PNEUM. VALVE

B300020 GASKET 1.5X6.1 IN MTS

B300021 O-RING 2125 (D32)

B300022 O-RING 3300 (D85)

B300055 O-RING 2043

B300451 O-RING 4300 N

B400001 ROLLER BEARING BK0810

B400002 BEARING 7200BE 2RS

B400003 ROLLER BEARING HK0808

B400004 BEARING 6001 2Z

B400005 ROLLER BEARING NK1616

B400008 BEARING 6001 2RS

B400009 RING IR 12x16x16

B400340 AXK1226 SKF

B400341 AS 1226 SKF

B500037 SCREW M4X8

B500039 SCREW UNC 10X1/2"

B500043 SCREW ECOFIX M5X12 ZINC

B500045 SCREW M4X5

B500047 SCREW M5X8

B500048 SCREW M4X6

B500050 SCREW M4X35

B500053 SELFLOCK.NUT M8 H10 DIN982

B500068 SCREW M3X8 UNI5931

B500071 SCREW M8X6 UNI5923L

B500138 SCREW UNC 1/4X5/8 ANSI B18.3

B500211 SCHNORR WASHER DIAM.4

B500214 VITE TPSCE M4X8 UNI5933

B500379 SCREW STEI M4X5 UNI5923

B500407 SCREW UNC 1/4"X1/2" ANSI B18.3

B500456 SCREW UNC 10-24x5/8”

B600011 WASHER PS 10x16x0.5

B600012 CIRCLIP A10 DIN471

B600013 CIRCLIP 5 UNI 7434

B600014 WASHER PS 22x30x0,1

B600015 WASHER PS 22x30x0,5

B600016 WASHER PS 10x16x1

B600017 WASHER PS 22x30x1,5

B600028 SPRING R10-051 ISO 10243

B600059 CUP WASHER CB25x12.2 x 1.5

B600338 GUIDE SOCKET BM 12 14 25

B600342 GUIDE SOCKET BM 16 18 10

B600389 WASHER PS 22x30x0,2

B700031 PIN 3x60 DIN6325

B700078 PIN 6X18DIN6325

B700427 ELASTIC PIN 5x16 UNI6874

B900348 PNEUMATIC MOTOR

B900353 PNEUMATIC MOTOR

D000280 SPRING Ø 0.7

D000780 LOCKING STRAP PLATE

D001250 WELDING FOOT

D001260 CUTTER

D001620 CONNECTING ROD PIN

D001630 CONNECTING ROD

D001640 EXCENTRIC SHAFT

D001650 WELDING FOOT PIN

D001670 OPENING LEVER

D001700 COVER

D001710 PISTON SPRING

D001730 GEARBOX COVER

D001740 CROWN

D001750 WORMGEAR

D001760 FEEDWHEEL SHAFT

D001770 SHAFT

D001780 SPECIAL NUT

D001800 REAR GUIDESTRAP 16-19

D001810 SIDE GUIDESTRAP 16mm

D001820 SIDE GUIDESTRAP 19mm

D001830 TENSION START LEVER

D001840 WELDING START LEVER

D001870 SUSPENSION HOOK

D001880 SIDE SUSPENSION HOOK SUPPORT

D001890 UPPER SUSP. HOOK SUPPORT

D001910 SPRING PIN

D001920 REAR GUIDESTRAP 10-13

D001930 SIDE GUIDESTRAP 13mm

D001940 SIDE GUIDESTRAP 10mm

D001960 REAR FRICTION PLATE

D001970 FRICTION PLATE

D001980 FEEDWHEEL

D001990 FRONT FRICTION PLATE

D002380 PISTON COVER

D003970 FRONT GUIDESTRAP 10-13

D003980 FRONT GUIDESTRAP 16-19

D004850 CUTTER PIN

D005280 PISTON

D005730 MAIN FRAIME

D005740 BOTTOM PLATE

D005870 THICKNESS

D005920 LOCKING STRAP PLATE

 

Powiązane Produkty