Bandownica pneumatyczna Itatools ITA14

Bandownica Itatools ITA14

Producent: Itatools

Model: ITA14
Rodzaj: Pneumatyczne
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 25–32 mm

Zakres grubości taśm: 0,8–1,27 mm

Siła naciągu: regulowana do 6000 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Pobór powietrza: ok. 14 l/s 

Waga wiązarki: 5,80 kg

Gwarancja: 12 miesięcy

A000014 ASSEMBLED GEARBOX BODY

A000035 TENSION MOTOR 5000N

A000131 TENSION MOTOR 6000N

A000132 ASSEMBLED FRONT COVER

B100032 PIPE 6x8 (Lenght meters)

B100310 SWING ELBOW RL31 8 1/4

B100311 SWING ELBOW RL31 8 - 1/8

B200309 FAST AIR MALE CONN. APAG261.14

B200347 25mm STRAP PNEUM. VALVE

B200438 25-32mm STRAP PNEUM. VALVE

B300020 GASKET 1.5X6.1 IN MTS

B300021 O-RING 2125 (D32)

B300022 O-RING 3300 (D85)

B300446 O-RING 2025/105

B300451 O-RING 4300 N

B400001 ROLLER BEARING BK0810

B400002 BEARING 7200BE 2RS

B400003 ROLLER BEARING HK0808

B400004 BEARING 6001 2Z

B400005 ROLLER BEARING NK1616

B400008 BEARING 6001 2RS

B400339 RING IR 12x16x20

B400340 AXK1226 SKF

B400341 AS 1226 SKF

B500035 SCREW TCEI M4X10 UNI5931

B500037 SCREW TCEI M4X8 UNI5931

B500039 SCREW UNC 10X1/2"

B500043 SCREW ECOFIX M5X12 ZINC

B500044 SCREW M4X45

B500045 SCREW M4X5

B500047 SCREW M5X8

B500053 SELFLOCK.NUT M8 H10 DIN982

B500067 SCREW M4X6 UNI5931

B500071 SCREW M8x6 UNI5923L

B500158 SCREW TCEI M4X12 UNI5931

B500211 WASHER SCHNORR DIAM.4

B500379 SCREW STEI M4X5 UNI5923

B500386 SCREW M4X30

B500443 SCREW UNC1/4-20X3/4 18.3

B500456 SCREW 10-24x5/8”

B500459 SCREW M4X5 UNI5931

B600011 WASHER PS 10x16x0.5

B600012 CIRCLIP A10 DIN471

B600013 CIRCLIP 5 UNI 7434

B600014 WASHER PS 22x30x0,1

B600015 WASHER PS 22x30x0,5

B600016 WASHER PS 10x16x1

B600017 WASHER PS 22x30x1,5

B600028 SPRING R10-051 ISO 10243

B600338 GUIDE SOCKET BM 12 14 25

B600342 GUIDE SOCKET BM 16 18 10

B600389 WASHER PS 22x30x0,2

B700030 PIN 3x24 DIN6325

B700031 PIN 3x60 DIN6325

B700078 PIN 6X18DIN6325

B700427 ELASTIC PIN 5x16 UNI6874

B900348 PNEUMATIC MOTOR

D001620 CONNECTING ROD PIN

D001630 CONNECTING ROD

D001650 WELDING FOOT PIN

D001670 OPENING LEVER

D001710 PISTON SPRING

D001730 GEARBOX COVER

D001740 CROWN

D001750 WORMGEAR

D001780 SPECIAL NUT

D001830 TENSION START LEVER

D001840 WELDING START LEVER

D001850 REVERSE START LEVER

D001860 LEVERS SUPPORT

D001870 SUSPENSION HOOK

D001880 SIDE SUSPENSION HOOK SUPPORT

D001890 UPPER SUSP. HOOK SUPPORT

D001900 DX FEEDWHEL WASHER

D001910 SPRING PIN

D001950 AIR CONNECTION

D004850 CUTTER PIN

D005000 FRONT GUIDE STRAP

D005020 PISTON COVER

D005050 LOCKING STRAP PLATE

D005060 WELDING FOOT

D005080 OPENING SPRING PLUG

D005090 REAR GUIDESTRAP

D005100 SHAFT

D005110 EXCENTRIC SHAFT

D005120 FEEDWHEEL SHAFT

D005130 CUTTER SPRING

D005140 FEEDWHEEL

D005170 MAIN FRAME

D005180 CUTTER

D005190 BOTTOM PLATE

D005230 25mm LATERAL STRAP GUIDE

D005240 32mm LATERAL STRAP GUIDE

D005280 PISTON

D005930 LOCKING STRAP PLATE

 

Powiązane Produkty