Bandownica akumulatorowa Itatools ITA21

Bandownica Itatools ITA21

Producent: Itatools

Model: ITA21
Rodzaj: Akumulatorowe
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 16–19 mm

Zakres grubości taśm: 0,7–1,27 mm

Siła naciągu: zakres 1100-3500 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Czas ładowania baterii: 30 min

Żywotność baterii: 2.000 ładowań

Waga wiązarki: 4,0 kg z baterią

Gwarancja: 12 miesięcy

A000006 TENSION MOTOR GROUP

A000097 SIGNALS CARD WITH LIGHT TRANSP

A000115 BATTERY 3A/h

A000237 EXCENTRIC SHAFT ASSEMBLED

A000238 WELDING MOTOR ASSEMBLED

A002040 CONNECTING ROD ASSEMBLED

A002160 MOTOR FLANGE ASSEMBLED

A004650 WELDING FOOT SUPPORT ASSEMBLED

A004700 MAIN FRAME ASSEMBLED

B400186 BEARING 61808-RS1

B400188 FREWHEEL INA HF0812

B400332 BEARING 609 ZZ SKF

B400333 BEARING 61902 ZZ

B500035 SCREW M4X10

B500036 SCREW M5X12

B500037 SCREW M4X8

B500068 SCREW M3X8 UNI 5931

B500140 SCREW M5X30

B500158 SCREW M4X12

B500208 SCREW BN13577 3,5X20 KA35

B500211 LOCK. WASHER

B500214 SCREW M4X8

B500273 SCREW M3X10

B500275 SCREW M2X10

B500281 SELFLOCK. NUT M6 D985 5S

B500336 SCREW M4X10

B500379 SCREW M4X5

B500384 SCREW 2.9X4.5

B500395 SCREW 3.5X16

B500418 SCREW TCEI UNC10-24X3/8" B18.3

B500444 GROOVER WASHER DIA.2 UNI1751

B500559 SCREW M3X5

B600112 WASHER PS12X18X0.5 DIN988

B600159 CIRCLIP A12 DIN471

B600189 CIRCLIP RA3.2 DIN6799

B600190 CIRCLIP D8 7435

B600227 CUP WASHER CB12.5X6.2X0.7 D.2093

B600343 SPRING G13-025 ISO10243

B600345 CIRCLIP D34 UNI 7435

B600346 CIRCLIP D15 UNI7435 R150

B600376 WASHER PS 15X21X0.5

B600391 WASHER PS 6X21X0.2

B600457 CIRCLIP D7 DIN 471

B700076 PIN 4X12 DIN6325

B700101 PIN 6X28 DIN6325

B700103 ELASTIC PIN 3x10 UNI6873

B700325 SPHERE DIAM.5mm

B800366 KEYBOARD

B800396 TENSION MICROSWITCH

B800397 POWER CABLES KIT

B800424 ELECTRONIC POWER CARD

B800460 WELDING MICROSWITCH

D000010 PIN

D000170 GEAR SHAFT

D000250 STRAP LOCKER

D000280 REAR GUIDESTRAP SPRING

D000330 FREEWHEEL SUPPORT

D000390 LOCKING COVER

D000400 GEAR

D000430 EPICICLOIDAL GEARBOX

D001140 TENSION SPRING

D001420 SPECIAL SCREW M4x10

D002020 WELDING FOOT PIN

D002030 FLANGE

D002080 SPRING SUPPORT

D002130 CUTTER GUIDE

D002140 COVER

D002150 SUPPORT FEEDWHEEL

D002170 LEVER SUPPORT

D002180 SHAFT

D002190 HOOK

D002200 OPENING LEVER

D002220 WELDING MOTOR FLANGE

D002240 SPRING PIN

D002250 SPRING SUPPORT

D002280 WELDING LEVER PIN

D002300 WELDING GROUP SPRING

D002990 BATTERY RELEASE SPRING / CUTTER SPRING

D003360 RIGHT COVER

D003370 LEFT COVER

D004270 TENSION BUTTON SPRING

D004540 WELDING FOOT

D004560 OPENING LEVER SPRING SCREW

D004600 WELDING PLATE

D004610 FEEDWHEEL

D004620 CUTTER

D004630 FRONT GUIDE STRAP

D004640 SUPPORT

D004660 REAR GUIDE STRAP

D004670 CENTERING RING FOR WELDING MOTOR

D004710 RELASE BATTERY LEVEL

D004720 TENSION BUTTON

D004730 KEYBOARD SUPPORT

D004740 BLADE COVER

D005210 TENSION MOTOR PROTECTION

D005270 LINKER

D005260 WELDING LEVER

D005860 SUPPORT PIN

 

Powiązane Produkty