Bandownica pneumatyczna Itatools ITA11

Bandownica Itatools ITA11

Producent: Itatools

Model: ITA11
Rodzaj: Pneumatyczne
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 12–19 mm

Zakres grubości taśm: 0,7–1,4 mm

Siła naciągu: regulowana do 3500 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Pobór powietrza: ok. 14 l/s 

Waga wiązarki: 5,10 kg

Gwarancja: 12 miesięcy

A000014 ASSEMBLED GEARBOX BODY

A000034 ITA11 TENSION MOTOR ASSEMBLED

A000035 ITA12 5000N - TENSION MOTOR ASSEMBLED

A000086 ASSEMBED FRONT COVER

A000131 ITA12 6000N - TENSION MOTOR ASSEMBLED

B100032 PIPE 6x8 (Lenght meters)

B100296 GRUB 1/4" S2610 CAMOZZI

B100310 SWING ELBOW RL31 8 1/4

B100311 SWING ELBOW RL31 8 - 1/8

B200309 FAST AIR MALE CONNECTION

B200347 PNEUM. VALVE

B300020 GASKET 1.5X6.1 IN MTS

B300021 O-RING 2125 (D32)

B300022 O-RING 3300 (D85)

B300446 O-RING 2025/105

B300451 O-RING 4300 N

B400001 ROLLER BEARING BK0810

B400002 BEARING 7200BE 2RS

B400003 ROLLER BEARING HK0808

B400004 BEARING 6001 2Z

B400005 ROLLER BEARING NK1616

B400008 BEARING 6001 2RS

B400009 RING IR 12x16x16

B400339 RING IR 12x16x20

B400340 AXK1226 SKF

B400341 AS 1226 SKF

B500035 SCREW M4X10

B500037 SCREW M4X8

B500039 SCREW UNC 10X1/2"

B500043 SCREW ECOFIX M5X12 ZINC

B500044 SCREW M4X45

B500045 SCREW M4X5

B500047 SCREW M5X8

B500048 SCREW M4X6

B500053 SELFLOCK.NUT M8 H10 DIN982

B500068 SCREW TCEI M3X8 UNI5931

B500071 SCREW STEI M8X6

B500138 SCREW UNC 1/4X5/8 B18.3

B500211 SCHNORR WASHER DIAM.4

B500379 SCREW STEI M4X5 UNI5923

B500386 SCREW M4X30 DIN7984

B500407 SCREW UNC 1/4"X1/2" ANSI B18.3

B500456 SCREW 10-24x5/8”

B600011 WASHER PS 10x16x0.5

B600012 CIRCLIP A10 DIN471

B600013 CIRCLIP H5

B600014 WASHER PS 22x30x0,1

B600015 WASHER PS 22x30x0,5

B600016 WASHER PS 10x16x1

B600017 WASHER PS 22x30x1,5

B600028 SPRING R10-051 ISO 10243

B600059 CUP WASH. 25x12.2x1.5 DIN2093

B600338 GUIDE SOCKET BM 12 14 25

B600342 GUIDE SOCKET BM 16 18 10

B600389 WASHER PS 22x30x0,2

B700030 PIN 3x24 DIN6325

B700031 PIN 3x60 DIN6325

B700078 PIN 6X18DIN6325

B700427 ELASTIC PIN 5X16 UNI6874

B900348 PNEUMATIC MOTOR 0607951449

D000280 CUTTER SPRING ITA11 – 13mm

D000620 MEDIUM CUTTER SPRING

D000780 LOCKING STRAP PLATE

D001250 WELDING FOOT ITA11 - 13mm

D001260 CUTTER

D001560 PISTON COVER

D001620 CONNECTING ROD PIN

D001630 CONNECTING ROD

D001640 EXCENTRIC SHAFT

D001650 WELDING FOOT PIN

D001670 OPENING LEVER

D001710 PISTON SPRING

D001720 STRONG CUTTER SPRING

D001730 GEARBOX COVER

D001740 CROWN

D001750 WORMGEAR

D001760 FEEDWHEEL SHAFT

D001770 SHAFT

D001780 SPECIAL NUT

D001790 FEEDWHEEL

D001800 REAR GUIDESTRAP 16-19

D001810 SIDE GUIDESTRAP 16mm

D001820 SIDE GUIDESTRAP 19mm

D001830 TENSION START LEVER

D001840 WELDING START LEVER

D001850 REVERSE START LEVER

D001860 LEVERS SUPPORT

D001870 SUSPENSION HOOK

D001880 SIDE SUSPENSION HOOK SUPPORT

D001890 UPPER SUSP. HOOK SUPPORT

D001900 FEEDWHEEL WASHER

D001910 SPRING PIN

D001920 REAR GUIDESTRAP 10-13

D001930 SIDE GUIDESTRAP 13mm

D001950 AIR CONNECTION

D001960 REAR FRICTION PLATE

D001970 FRICTION PLATE (ONLY CLUTCH)

D001980 FEEDWHEEL FOR CLUTCH SYSTEM

D001990 FRONT FRICTION PLATE

D003970 FRONT GUIDESTRAP 10-13

D003980 FRONT GUIDESTRAP 16-19

D004570 WELDING FOOT

D004850 CUTTER PIN

D005280 PISTON

D005720 MAIN FRAIME

D005740 BOTTOM PLATE

D005920 LOCKING STRAP PLATE

D005940 FEEDWHEEL SPACER

 

Powiązane Produkty