Bandownica akumulatorowa Itatools ITA27

Bandownica Itatools ITA27

Producent: Itatools

Model: ITA27
Rodzaj: Akumulatorowe
Zastosowanie: Taśmy PP/PET

 

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres szerokości taśm: 19–32 mm

Zakres grubości taśm: 0,8–1,40 mm

Siła naciągu: zakres 2700-8000 N

Wiązanie: zgrzew wibracyjny

Czas ładowania baterii: 45 min

Żywotność baterii: 2.000 ładowań

Waga wiązarki: 6,4 kg z baterią

Gwarancja: 12 miesięcy

A000205 WELDING MOTOR ASSEMBLED

A000206 TENSION MOTOR ASSEMBLED

A000207 EXCENTRIC SHAFT ASSEMBLED

A000208 CONNECTING ROD ASSEMBLED

A000209 TENSION MOTOR FLANGE ASSEMBLED

A000210 SUPPORT FEEDWHEEL ASSEMBLED

A000211 SERVO/CAM CONNECTING LEVER

B400008 BEARING 6001 2RS ERI

B400188 BEARING INA HF0812

B400470 ROLL FLAT BEARING

B400471 BEARING 61903-2BRS

B400476 BEARING 61809-ZZ C3

B400481 BEARING HK15/16

B400520 SERVO BEARING H61700-2Z

B500034 SCREW UNC 10x5/8"

B500035 CYLINDER SCREW M4x10 UNI5931

B500036 CYLINDER SCREW M5X12 UNI5931

B500037 CYLINDER SCREW M4x8 UNI5931

B500039 SCREW UNI 10-24x1/2”

B500047 SCREW STEI M5X8 UNI 5925

B500068 CYLINDER SCREW M3x8 UNI5931

B500069 SCREW TCEI M4X8 DIN 7984

B500211 WASHER

B500214 SCREW M4X8 UNI5933

B500273 SCREW M3X10 UNI5931

B500274 SCREW M3x8 UNI5933

B500281 NUT M6 DIN985

B500336 SCREW Mx410 UNI5933

B500379 SCREW M4X5 UNI5932

B500384 SCREW AF. TBC. M2.9X4.5 UNI6954

B500394 SCREW M6x14 UNI5932

B500395 SCREW 3,5 X 16 KA35

B500407 SCREW UNC 1/4"X1/2" ANSI B18.3

B500443 SCREW UNC1/4-20X3/4 18.3

B500463 WASHER

B500464 WASHER

B500488 SCREW TCEI M 2,5X10 UNI 20898

B500492 SCREW 3,5 X 35 KA35

B500493 CYLINDER SCREW M4x25 UNI5931

B500529 CHIPBOARD SCREW 3X20

B500546 CYLINDER SCREW M5X45 UNI5931

B600112 WASHER 12X18X0.5

B600190 CIRCLIP D8 TYPE E DIN 471

B600346 CIRCLIP D15 UNI 7435

B600402 CIRCLIP RA4 UNI7434 R150

B600484 SPRING G16-025 ISO10243

B600491 CIRCLIP RA6 DIN 6799 UNI 7977

B700075 PIN 3X10 DIN6325

B700474 PIN 5X36 DIN6325

B700487 PIN 4x18 ISO 8734

B700525 PIN 6x20 UNI6364B

B800472 ELETRONIC POWER CARD

B800473 SERVOMOTOR A6270

B800477 BOSCH BATTERY 36V 2.0Ah

B800483 BOSCH CHARGER 220V

B800510 TENSION/WELDING BUTTON

B800515 KEYBOARD

B800531 ELETRONICS SIGNAL CARD

B800534 POWER CARD-KEYBOARD CONN. CABLE

B800535 BOSCH CHARGER 110V

D000170 GEAR SHAFT

D000330 LOCKING COVER

D000390 WASHER

D000620 SPRING

D001140 SPRING

D002020 WELDING FOOT PIN

D002080 PIN

D002130 CUTTER GUIDE

D002190 HOOK

D002270 ROLLER

D002310 SPRING

D004560 SPECIAL SCREW

D006270 PIN

D006390 FREE GEAR

D006410 OPENING LEVER

D006450 HANDLE

D006510 REAR STRAP GUIDE PIN

D006570 SPRING

D006590 HANDLE LOCKER

D006740 SPRING

D006780 WELDING FOOT

D006790 MOTOR SIDE WELDING FRAME

D006800 LEVER/HOOK SUPPORT

D006810 FRONT STRAP GUIDE 19mm

D006820 INTERNAL WELDING FRAME

D006850 WELDING FOOT

D006860 WELDING FOOT SUPPORT

D006870 SPRING SUPPORT

D006880 PIN CAM

D006890 WELDING PLATE

D006900 CENTRAL PIN

D006920 SERVO LEVER

D006930 SPRING PIN

D006940 LATERAL STRAP GUIDE 19mm

D006950 WELDING FRAMES SPACER

D006960 GEARBOXE

D006970 SPRING SUPPORT PIN

D006980 RIGHT COVER

D006990 LEFT COVER

D007000 BLADE COVER

D007010 RELEASE BATTERY LEVEL

D007020 BUFFER PROTECTION

D007030 SPECIAL SCREW WELDING PLATE

D007040 PIN CAM

D007060 CUTTER

D007080 STRAPLOCKER

D007090 LATERAL STRAP GUIDE 25mm

D007100 FRONT STRAP GUIDE 25mm

D007110 LATERAL STRAP GUIDE 32mm

D007120 REAR STRAP GUIDE 25/32mm

D007130 REAR STRAP GUIDE 19mm

D007190 REAR STRAP GUIDE SUPPORT

D007220 FRONT STRAP GUIDE 32mm

D007230 SERVO SUPPORT

D007240 WELDING SUPPORT LOCKER SX

D007250 WELDING SUPPORT LOCKER DX

D007290 WELDING FOOT PIN

D007300 WELDING MOTOR FLANGE

D007320 SPRING WASHER

D007330 FEEDWHEEL

D007370 FRONT FRAME

D007970 MAIN FRAME BASE

Powiązane Produkty